Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Alan Işaretleme

Yüksek performanslı malzemelerle güvenliği ve verimliliği artırın

Zemin işaretleme bul Bantlar bul

Alan ve Lojistik İşaretleme

Tamamen güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmak, birçok şey gerektirir: açık işaret ve Kilitleme/Etiketleme prosedürleri gereklidir, ancak bunlar açık alan işaretlemesi ile tamamlanmalıdır. Brady katlardaki alanların, basamakların, korkulukların ve diğer ilgili alanların tehlike bölgeleri olarak tanımlanabilmesini sağlayacak, eksiksiz bir yelpazede işaretleme yöntemleri sunar.

FloorMarkingGuide

Zemin İşaretleme kılavuzunu edinin (İngilizce)

Hemen indirin

İş yerinde yaya güvenliğini artırırken araçları daha verimli hale getiren hafif, orta dereceli ve yoğun trafikli zeminler için güvenilir işaretleme çözümlerinden oluşan eksiksiz bir ürün serisi sunuyoruz.

Yayalar daha güvenli, araçlar daha verimli

Net şekilde işaretlenen zeminler, depolar ve lojistik alanlarında yaya trafiği ile araç trafiğini birbirinden ayırmaya yönelik pratik bir çözümdür. Bu işaretler, otoyollardaki trafik şeritlerine benzer şekilde tüm kullanıcılar için güvenlik ve verimliliğin artırılmasına yardımcı olur. Yaya çalışanlar güvenli şekilde yürüyebilecekleri alanları net olarak görebilirken, araçlar kendilerine ayrılan özel alanlarda daha verimli kullanılabilir.

Uyumluluğu artırın

Zemin işaretleme, işverenlerin gerektiğinde güvenlik veya sağlık işaretleri sağlama yükümlülüğünü düzenleyen AB Direktifi 92/58/EEC ile uyumluluğu destekler. Direktifin engeller ve tehlikeli konumları düzenleyen işaretlere yönelik minimum gereksinimlerle ve trafik rotalarının işaretlenmesiyle ilgili Ek V bölümü, çalışanların korunması için gerekli olduğunda araç trafik rotalarının sürekli bantlarla net bir şekilde işaretlenmesi gerektiğini belirtir.

Zemin bantları sayesinde kolayca düz çizgiler çizin

Tesislerinizde güvenliği ve verimliliği artırmak için ToughStripe Zemin Bandı Uygulayıcısıyla güvenilir zemin bantlarından kolayca düz çizgiler çizin. Sadece tek bir araçla tesislerinizde yoğun trafikli forklift şeritleri, palet kamyonları için trafik şeritleri ve yaya çalışanlar için güvenli yürüme alanları yaratabilirsiniz. ToughStripe Zemin Bandı Uygulayıcısı, Brady’nin bütün iyi, daha iyi ve en iyi zemin işaretleme bantlarıyla uyumludur.

  • ince ve geçici zemin bantlarından kalın ve ağır hizmet tipi zemin bantlarına kadar uygulama sağlar
  • rahat kullanım için ergonomik ve hafiftir
  • iç kısımda ekstra bir rulo kullanılan bant astarını sarar
  • erişilmesi zor yerlerde kolayca saklanır

Tüm trafik seviyelerini kapsayan çözüm

Çözüm Öne Çıkan Özellikleri
Ekonomik Koridor İşaretleme Bandı
B-726 Vinil
Daha düşük yapışma kuvveti ve dayanıklılığa sahip bu ekonomik bant kısa süreli uygulamalar için tavsiye edilir ve çeşitli renklerde mevcuttur. 58200
İyi GuideStripe
B-3 Vinil
Bu dayanıklı, esnek zemin bandı, düzenli yaya trafiğine sahip geçici iç mekan uygulamaları için tasarlanmıştır, bu nedenle sık sık tekrar uygulamanız gerekmez.
Daha İyi ToughStripe - Zemin İşaretleme Bandı
B-514 Polyester
Bu son derece özelleştirilebilir bant, daha uzun uygulama süreleri için tasarlanmıştır ve çeşitli yüzey türlerinde yoğun yaya trafiği ve hafif endüstriyel trafiğe sahip alanlar için idealdir. 104319
En İyi ToughStripe Max - Zemin İşaretleme Bandı
B-543 Vinil
Üstün yapışma ve dayanıklılığa sahip olan bu zemin bandı, yoğun yaya trafiği ve endüstriyel araç trafiğine sahip en zor uygulamalar için tasarlanmıştır. 149637
Diğer Paintstripe - Zemin İşaretleme Kalıpları
Farklı yüzey türleri için B-518/B-519
Daha uzun süreli ve daha dayanıklı işaretleme için boya kalıbı 148807
ToughStripe™ - Cold Zemin İşaretleme Bandı
B-505 Polyester
Buzdolaplarını, derin dondurucuları ve diğer soğuk yüzeyleri işaretlemek için bu dayanıklı zemin bandını kullanın. Soğutmalı yiyecek ve içecek depoları ve diğer soğuk depolama tesisleri için idealdir.

Alan İşaretleme Ürünlerini Kategoriye Göre Arayın