Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Her varlığa benzersiz dijital bir kimlik verin

Eksiksiz bir RFID çözümü


ÜCRETSİZ RFID KILAVUZUNU EDİNİN

RFID etiketleri ile varlıklara benzersiz dijital kimlikler verebilirsiniz. Böylece, görüş alanında olmasa da bunları belirli bir mesafeden gerçek zamanlı olarak tanımlayıp tespit edebilirsiniz. Eksiksiz RFID çözümümüz ile ciddi verimlilik kazançları elde edilebilir.

İhtiyaçlarınız. Çözümünüz.


Benzersiz çalışma ortamının potansiyelini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilmek için RFID çözümümüzü çalışma ortamınızda yararlanabileceğiniz şekilde uyarlayabiliriz. Eksiksiz bir RFID çözümünde şunlar vardır:

Etiketleri

Ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış okuma mesafesine sahip ve varlıklarınıza yapışan endüstriyel RFID etiketleri.

RFID ETİKETLERİMİZİ KEŞFEDİN
 

Yazıcılar

Tesislerinizde ek RFID etiketlerini hızlıca oluşturabilen yazıcılar.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Tarayıcıları

Işinizin taktiksel ve stratejik faydalarını ortaya çıkarabilen uygulamalar veya yazılım aracılığıyla ihtiyacınız olan veriyi sunan tarayıcılar.

RFID TARAYICILARIMIZI KEŞFEDİN

Yazılım entegrasyonu

Eksiksiz RFID çözümümüzün mevcut ICT altyapınızla entegrasyonu.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
 

Müşteri ihtiyaçlarına göre en ince detaylarına kadar özelleştirilebilen eksiksiz çözümler, birçok etiket ve okuyucu için zorlu kabul edilen ortamlarda bile birçok işletmenin RFID’yi kullanabilmesini sağlıyoruz

 

İş yeri verimliliğinde çığı açıyor


Güvenilir RFID ile iş yerinizdeki verimliliği ve üretkenliği yeni bir boyuta taşıyın. Dikkatle bakmak zorunda kalmadan 15 m mesafeden çok sayıda varlığı bulun, tanımlayıp tespit edin. Ya da varlık takibini hızlandırmak için iyi bir konuma yerleştirilmiş sabit RFID tarayıcılar ile tüm iş yerinizi kapsayın. Çalışanları ihtiyaç duydukları varlıklara en ideal sırayla yönlendirin, envanterleri tam olarak otomatik hale getirin ve giden kargonun saniyeler içinde eksiksiz olup olmadığını kontrol edin.

Görün. Kontrol Edin. Kâr elde edin.


Etiketlenen tüm varlıklar üzerinde otomatik olarak toplanan verilerle ek bilgilerden yararlanın, sermaye varlık numaraları, bunların konumları, önleyici bakım ve çevresel hususlar hakkındaki stratejik kararlarda tam olarak gerekli bilgileri verin. Stok seviyeleri ile ilgili kararlar en yeni verilerle desteklenebilir ve bunlar otomatik olarak oluşturulup toplanarak iş verimliliği ve kârlılık daha da arttırılabilir. Bunun için varlıklara benzersiz dijital bir kimlik vermeniz yeterlidir.

Diğer şirketler bundan nasıl faydalandı?

Örnek vaka incelemelerimize göz atın!

Tüm RFID çözümlerimizi keşfedin!