Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Varlıkları daha verimli bir biçimde takip edin

Her yüzeye uygun, tamamen
özelleştirilebilir RFID etiketleri

Gereksinimlerinizi görüşmek için bizimle iletişime geçin

RFID Solutions 

Çalışma ortamınız için tasarlanmış bir RFID etiketten tam kapsamlı RFID Otomasyon sistemine kadar eksiksiz bir çözüm elde edersiniz.

 • RFID etiketleri: Özel şekilli, baskılı ve programlanmış şekilde uygulanmaya hazır veya tesislerinizde tamamlanacak şekilde üretilebilir.
 • Tesislerinizde yazdırın: RFID'leri tesisinizde programlayabilir, yazdırabilir, sıralayabilir veya kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
 • Veri toplama: Görüş alanını sınırlaması olmaksızın, HF/NFC ile birkaç santimetreden UHF ile 16 metreye kadar mesafede RFID etiketlerinizden veri toplayın veya RFID etiketlerinize veri ekleyin.
 • Entegrasyon ve otomasyon: Sabit tarayıcılarla RFID etiketlerinizden programlanabilir aralıklarla otomatik veri toplayın ve verileri ERP sisteminize gönderin.

Tanımlama ihtiyaçlarınızı çözmek için doğru kombinasyonu bulmanız konusunda size yardımcı olabiliriz..

Gereksinimlerinizi görüşmek için bizimle iletişime geçin

İdeal RFID etiketi


 • Öğeleriniz

  Hangi öğeleri tanımlamanız, izlemeniz veya takip etmeniz gerekiyor? Öğelerinizin yüzeyleri, ideal RFID etiketinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.

 • Ortamınız

  Faaliyet gösterdiğiniz ortama en iyi yanıt veren RFID etiket yapısını seçeceğiz.

 • Frekansınız

  Aynı anda birden fazla öğeyi uzaktan taramak mı istiyorsunuz? Yakın mesafedeki tek bir öğeyi mi algılamanız gerekiyor? Özel bir tarayıcı veya bir akıllı telefon mu kullanacaksınız? Yüksek frekans veya ultra yüksek frekans RFID, kararlarınızı en iyi şekilde destekleyecektir.

 • Okuma aralığınız

  Etiket yapısının yanında, tarayıcılar RFID okuma aralığını doğrudan etkileyecektir. Gereksinimlerinize uyan çok çeşitli RFID tarayıcıları ve okuyucular önerebiliriz.

 • İdeal etiket boyutunuz

  Brady, doğru etiketin tanımlamak istediğiniz öğelere en iyi şekilde uyması için tüm şekil ve boyutlarda RFID etiketler sunar.

 • Verileriniz

  Brady, tarayıcılarınızın almasını istediğiniz verilere göre ihtiyaçlarınız için en uygun RFID çipini seçebilir.

 • Etiket yapınız

  İdeal etiketinizin kablolara, tozlu yüzeylere yapışması ve kimyasallara, yağa, kire veya aşırı sıcaklıklara dayanıklı olması gerekebilir. Brady, her türlü yüzeye optimum yapışma ve her ortamda yüksek güvenilirlik için çeşitli etiket yapıları sunar.

 • Özel baskınız

  Brady, logonuzu ve metninizi herhangi bir dilde ve çok çeşitli yazı tiplerinde tam renkli olarak yazdırabilir. Beyaz alan, tesislerinizdeki Brady yazıcıları ile serileştirme veya sonlandırma için programlanabilir.Gereksinimlerinizi görüşmek için bizimle iletişime geçin

 Brady, uygulamanız için en uygun etiket yapısını seçmenizde size destek olacaktır


 
 1. Yazdırılabilir yüzey: Parlak veya mat yüzeylere logo, yazı, seri numarası veya herhangi bir baskı uygulanabilir.

 2. Etiket malzemesi: Tanımlamak istediğiniz öğelerin yüzeyine mükemmel uyum sağlar ve çok çeşitli şekil ve hammaddelerden üretilebilir.

 3. Optik sensör: Sıcaklık veya nem düzeyleri gibi verileri yakalamanızı sağlayan isteğe bağlı, yüksek performanslı bir sensördür.

 4. RFID filmi: Okuma aralığınız ve bellek gereksinimlerinize uygun çeşitli yüksek performanslı RFID antenleri ve çipleridir.

 5. Yapışkan: Etiketin uygulamanıza tutunması için seçilir.

 6. Etiket taşıyıcısı: Etiketinizi rahat uygulamanız için optimum biçimde sunar.

Uygulamalar


 

Malzeme ve ekipman izleme

 

Erişim kontrolü

 

Sera izleme

 

Bakım ve güvenlik verileri toplama

 

Soğuk zincir izleme

 

Envanter yönetimi

 

Veri merkezi izleme

 

Numunelerin takip ve izlemesi

Laboratuvarlarda yüksek verimli sıcaklık okuması.

RFID Sıcaklık Etiketleri, çok çeşitli cihazlarda, ekipmanlarda, makinelerde, raflarda, kablolarda ve yapılarda kablosuz sıcaklık ölçümü ve takibi sağlar. Sıcaklık algılayan esnek akıllı etiketler, bilgiye dayalı ve proaktif kararlar verebilmeniz için neredeyse her yüzeye uygulanabilir.

Sıcaklıkları kolayca izleyin: Enerji ve bakım gerektirmeyen, pasif, ISO 18000-6C ve ISO14443 NFC arabirimi ile düşük maliyetli sıcaklık izleme ve enerji veya bakım gerektirmeyen ETSI standartlarına uygun bant genişliğine sahip akıllı RFID etiketler. Yüksek frekans veya ultra yüksek frekans uyumlu okuyucular etiketlere gerektiğinde enerji verir.

Her yüzeye uygulanabilir: Pürüzsüz, pürüzlü veya tozlu yüzeylere ve düz ya da kıvrımlı yüzeylere tutunması için çeşitli yapışkanlar ile ince ve esnek endüstriyel etiket malzemeleriyle kullanılabilir.

Eksiksiz çözüm: RFID etiketleri, etiket yazıcı, etiket tasarlama yazılımı, donanım ve yazılım desteğine sahip RFID okuyucu içerir.


RFID Sıcaklık Etiketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin
 

Havacılıkta dijital kaynak kayıtları

aerospace 

RFID Entegre Etiketleri, tüm havacılık ve uzay ekosistemine hava aracı ürünleri ve bileşenleri için kullanım ömrü boyunca veri yönetimi ve görünürlük sunan çözümler sağlar. Yüksek kaliteli isteğe bağlı baskı sistemi ve ATA Spec 2000 uyumlu yazılım seçenekleriyle bir araya geldiğinde, RFID Entegre Etiketleri hava aracı ürün ve bileşen izlenebilirliğini basitleştiren ve otomatik hale getiren üstün bir araç olur.

Dijital kaynak kayıtları oluşturma: Özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu yazılım kullanarak en son ATA Spec 2000 standartlarına uygun RFID entegre etiketi 10 saniyeden daha kısa sürede yerinde yazdırın ve programlayın.

Kullanım kolaylığı: Ultra hafif (<1,5 g) ve ultra ince (0,23 mm) benzersiz tasarım; tellere, kablolara, kutulara, şişelere ve diğer özel yüzeylere kolayca takılır ve 4 metreye kadar okuma aralığına sahiptir.

Her bileşene eklenmiş eksiksiz geçmiş: Bileşen kaynağı ve geçmişi hakkında kolayca bilgi edinin, RFID tarayıcı ile bileşen geçmişini güncelleyin ve baştan sona izlenebilirlik için olağanüstü etiket dayanıklılığına güvenin.


Havacılıkta RFID Çözümümüz hakkında daha fazla bilgi edinin

Hidrolikte tam nesne geçmişi

Bakım kayıtlarını ekleme: Tarayıcımızı kullanarak entegre NFC çipine kolayca ek bakım kayıtları yazın.

Tam nesne geçmişine erişim: Tüpler bir motora veya hidrolik gruba monte edildiğinde bile entegre NFC çipindeki tüm bilgileri kolayca okuyun.

Yerinde ve okunaklı kalır: Özenle seçilmiş etiket malzememiz yüksek sıcaklıklara ve aşındırıcı temizlik maddelerine dayanıklıdır.

Çikolata üretiminde kalıp kullanımını otomatik olarak sayın

Endüstri 4.0 makineden makineye iletişimi etkinleştirin: RFID etiketleri ve stratejik olarak yerleştirilmiş bir tarayıcı ile insan etkileşimi olmadan çikolata kalıbı kullanımını otomatik olarak sayın.

Yanıtları otomatik olarak tetikleyin: Sistemlerinizin bakım veya depoyu değişim için uyarmasına izin verin.

Son derece güvenilir: Etiketimiz sıcak ve soğuk sıcaklıklarda uygulandığı yerde kalır.

Depo verimliliği artırın

Eksiksizliği otomatik olarak kontrol edin: Her kapıda bir RFID tarayıcı ile gerekli tüm öğelerin doğru kamyona yüklendiğinden emin olun.

Zamanında teslimatı optimize edin: Otomatik öğe sayınız, kamyonlara kalkış için bilgi verebilirse kamyonları geri çağırmanıza gerek olmaz.

Hataları hemen düzeltin: RFID tarayıcılar, yanlış gönderileri bir kamyona girmeden önce hızla tespit edebilir.

Müşteri memnuniyetini optimize edin

Hepsi yerinde: RFID etiketleri ve bir tarayıcı ile müşterinin yeni karmaşık makinesinin tüm bileşenlerinin kamyonda olduğunu otomatik olarak kontrol edin.

Teslimatı kontrol edin: Müşterinin tüm bileşenlerin gelişini, ayrıntılı bir liste yerine RFID tarayıcı ile kolayca kontrol etmesini sağlayın.

Eksik modülleri bulun: Yeni makineleri monte ederken sahadaki teknisyenlerinizin “eksik” bileşenleri daha hızlı almasını sağlayın.

Diğer şirketler bundan nasıl faydalandı?

Örnek vaka incelemelerimize göz atın!

İşinize yarayan avantajlar


 • Endüstri 4.0'a geçin
  Varlıklar, bileşenler ve gönderiler üzerindeki RFID etiketleri ve stratejik noktalara yerleştirilmiş tarayıcılar, düzenli bakım başlatmak ve eksiklikleri önlemek için öğelerin otomatik sayılmasına olanak tanır.
 • Daha fazla verimlilik
  Doğru RFID etiketleri ve tarayıcılarıyla malların teslim alınması, yüklenmesi, seçilmesi ve gönderilmesi çok daha verimli hale gelir.
 • Daha az iş tekrarı
  RFID, geleneksel barkodlara kıyasla oldukça yüksek ilk seferde geçiş doğruluğuna sahiptir. Bu da hatalı barkod taramalarından kaynaklanan yanlışlıkları düzeltmek için harcanan zamanı önemli ölçüde azaltır.
 • Varlıklar üzerinde daha fazla kontrol
  RFID ile denetim ve varlık kontrolünüzü artırırsınız. Konfigürasyonunuza göre bir veya daha fazla taramada envanterinizin tamamını değerlendirebilirsiniz.
 • Daha yüksek kaynak verimliliği
  RFID ile gelişmiş envanter takibi, daha iyi talep planlaması ve optimum düzeyde varlık ve kaynak tahsisi sağlar.

RFID ve Barkod/2D Kod Karşılaştırması


RFID Barkod
Tek Etiketten Çok Sayıda Etikete
Aynı anda birçok etiketi tarayın
Bire Bir
Her seferinde bir öğeyi tarayın
Görüş Hattı Dışı
Kutudaki veya görünür olmayan öğeleri tarayın
Görüş Hattı
Görüş hattındaki öğeleri tarayın
Okuma ve Yazma
Yazdırılmış etiketleri yeni bilgilerle
kolayca güncelleyin
Salt Okunur
Yazdırıldıktan sonra değiştirilemez, güncelleme
fırsatı yoktur
Kopyalanması zor
RFID çipi, benzersiz tanımlama numarası içerir
Kopyalaması Kolay
Fotoğrafı çekmesi, yazdırması ve yeniden
taraması kolaydır
Okuma Aralığı
11 metreye kadar
Okuma Aralığı
2 metreye kadar