Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın

Küresel bir uzmanla birinci sınıf Kilitleme/Etiketleme yapın

KİLİTLEME ETİKETLEME ÜRÜNLERİNİ ARAYIN ÜCRETSİZ KILAVUZ EDİNİN

Eksiksiz Kilitleme/Etiketleme çözümümüzleiş yeri güvenliğini en üst düzeye çıkarın ve çalışanları koruyun.

Dünyanın farklı yerlerindeki üreticilerle çalışarak mevcut kilitleme programlarını optimize ediyor ve yeni kilitleme programını sıfırdan kuruyoruz.

Kilitleme/Etiketleme nedir?


Kilitleme/Etiketleme, makineleri enerji kaynaklarından tamamen veya geçici olarak izole ederek iş yeri kazalarını önler. Bu prosedür ve ilgili araçlar, makine müdahaleleri devam ederken makine hareketini ve makineye verilen enerjiyi durdurur.

Kilitleme/Etiketleme, makine enerjisi ve hareketli makine parçaları ile ilgili bakım kazalarını etkin bir şekilde önleyebilir. Ayrıca, iş yerindeki görsel varlığı, her çalışanı her gün eve güvenle göndermeyi hedefleyen güçlü bir emniyet kültürünün geliştirilmesine yardım eder.

LoToGuideBookCover 

Kilitlemenin/Etiketlemenin nasıl en iyi uygulanacağı ile ilgili ücretsiz rehberimizden ilham alın.

Ücretsiz kılavuzu alın!

 

Kilitleme ve Etiketleme İhtiyaçlarınız Hakkında Uzman Görüşü

0603

4 adımda Verimli Kilitleme Programı

Etkili kilitleme programı oluşturmak için en iyi global uygulama planını izleyin.

Daha Fazla Bilgi
Knowledge_212x300

Kilitleme Etiketleme Uygunluğu

Kilitleme Etiketleme Yönetmeliği: yasal gereksinimlere uyma.

Daha Fazla Bilgi

Kilitleme/Etiketleme En İyi Uygulama Videoları

Kilitleme/Etiketleme Eğitim Programımızı İzleyin.

Hemen izleyin

A’dan Z’ye Tam Kilitleme/Etiketleme uygulaması


Mevcut programları kolayca optimize edin veya eksiksiz teklifimizle birinci sınıf Kilitleme/Etiketleme programını uygulayın. Kilitleme/Etiketleme programınızla gitmek istediğiniz herhangi bir yerde Brady size yol gösterip destek sunabilir.


 

Sınıfının en iyisi prosedürler

Kilitleme/Etiketleme hizmetlerini kullanarak daha güvenilir makine müdahalelerini daha hızlı ve kendinizden daha emin bir şekilde yapın. Brady Güvenlik Mühendisleri, tüm makine enerji yalıtım noktalarını belirlemek ve onayınız için resimli, makineye özel, dünya çapında en iyi uygulama Kilitleme/Etiketleme prosedürleri oluşturmak için tesislerinizi ziyaret edebilir.

En iyi Kilitleme/Etiketleme prosedür uygulamaları, bir makinenin tüm enerji kaynağından geçici olarak ve tamamen izole edilmesinde ve bakım devam ederken izole durumda kilitli kalmasında çalışanlara farklı adımlarda rehberlik eder.


Kilitleme/Etiketleme hizmetlerimizi keşfedin 
 

Herhangi bir enerji kontrol noktasına erişimi önleyin

Özel Kilitleme/Etiketleme cihazı yelpazemiz ile enerji izolasyon noktasına erişim geçici olarak engellenebilir.

Enerji izolasyon noktaları arasında mekanik, elektrik, hidrolik, pnömatik, termal, yer çekimsel ve depolanmış enerjilerin akışını ve ayrıca sıvı ve gaz kimyasalları, sıcak yüzeyleri ve maddeleri kontrol eden sigortalar, butonlar, valfler, tekerlekler, manivelalar ve diğer sistemler yer alır. Tüm bunların hepsi kapatılabilir ve bakım devam ederken erişim engellenebilir.

LockoutTagout_Catalogue_Europe_English_pdf-thumbnail 

Makine enerji kaynağınız için en iyi çözümü sunmak için bizi arayın ve kapsamlı kataloğumuza göz atın.

Tüm kataloğu edinin

İdeal prosedür yönetimi

LINK360 yazılımımızlafarklı tesislerde olsanız bile Kilitleme/Etiketleme prosedürlerinde tam kontrol sahibi olun. Görsel olarak öğretici kilitleme prosedürlerini yönetme, oluşturma, güncelleme, gözden geçirme, ölçeklendirme ve iletme süreci birkaç tıkla gerçekleştirilebilir.

Prosedürlerinizi kolayca yazdırın ve bunları doğru makineye uygulayın veya LINK360 uygulamasını kullanarak bunları ilgili çalışanın akıllı telefonuna ve tabletine gönderin.


LINK360 yazılımını keşfedin
 

Dünyanın en güvenilir emniyet kilitleri

Cihazları kolayca ve emniyetli bir şekilde yerinde kilitleyin ve tüm bakım işçileri müdahaleleri tamamlayana kadar makinenin izole durumunu etkin bir şekilde sağlama alın. Brady, herhangi bir Kilitleme/Etiketleme programı ile uyumlu olabilecek kaliteli emniyet kilidi ürün yelpazesi sunuyor.

Kilitleme/Etiketleme için Özel SafeKey kilitlerimiz, piyasadaki diğer güvenlik kilitlerine göre %700 daha fazla kilit ve anahtar kombinasyonu sunar. Bu sistem detaylı ve geleceğe hazır Kilitleme/Etiketleme programı sağlar, anahtar tutucu özelliklere sahiptir ve Kilitleme/Etiketleme uygulamalarınızla tam olarak uyan ideal versiyonlarda temin edilebilir.

Kilit seçici rehberimizdeki tüm seçenekleri keşfedin, or veya iş yerinizin ihtiyaçlarını değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.

PrintFace animated GIF 

Güvenlik kişisel bir meseledir

Güvenlik kilidi, genellikle makinenin zamanından önce çalıştırılması ile bakım sırasındaki kazalar arasındaki son engeldir (kaza yaşanması halinde kişisel ve profesyonel yaşamlar bundan etkilenir). Bir iş arkadaşının yaşamını koruduğunu net bir şekilde vurgulamak için kişinin fotoğrafını doğrudan kilit üzerine basarak kilitleri kişiselleştirebiliriz.

Güvenilir ve uzun ömürlü yapışkansız etiketler

Kilitleme/Etiketleme için tamamen kişiselleştirilebilir yapışkansız etiketler ile devam eden bakım müdahaleleri hakkında kolayca bilgi verin. Bir fotoğraf basabilir ve fotoğraf üzerine etiket yerleştirebilir, enerji akışını kilitleyen kişi hakkında bilgi, telefon numarası ve hatta müdahalenin ne zaman tamamlanacağının beklendiğini gösteren bir bilgi yerleştirebiliriz. İstenen tüm veriler ısıya, kire ve farklı kimyasallara dayanabilen uzun ömürlü vinil etiketlere yazdırılabilir.

Ayrıca, kısmen yazdırılmış veya boş etiket malzeme rulolarında son işlem yapmak üzere pratik Inkjet Safety Yazıcı ile etiket yazdırmayı tam olarak kontrol edebilirsiniz.


Kilitleme Etiketleme Yapışkansız Etiketleri satın alın
 
 

Verimli aksesuarlar

Pratik aksesuarlar ile iş yerinizde Kilitleme/Etiketleme işleminin verimli kullanımını destekleyin. Örneğin çoklayıcı, daha fazla bakım uzmanının herhangi bir Kilitleme/Etiketleme cihazına güvenlik kilitlerini eklemesine olanak verir. Özel kilitleme kitleri ve çantaları, standart alet setlerinin taşınmasını ve dünyanın herhangi bir yerinden siparişini kolaylaştırır. Ayrıca, kilit kutularımız, farklı ekiplerin çalıştığı çok sayıda vardiyadan oluşan büyük bakım operasyonları için Kilitleme/Etiketleme güvenliği sunar.


KİLİTLEME ETİKETLEME ÜRÜNLERİNİ ARAYIN

üksek görünürlüğe sahip alet dağıtımı

İş yerinizdeki tüm Kilitleme/Etiketleme aletlerinizi özel gölge panolar ile kolayca erişilebilir hale getirin.

Gölge panolar doğru çözümün kullanılmasına ve bakım bittikten sonra doğru yere geri yerleştirilmesine yardım eder. Ekipmanların aranması için harcanan zamanı ciddi seviyede düşürür ve iş yerinde Kilitleme/Etiketleme sisteminin erişilebilirliğini dikkat çekici bir şekilde artırır. Ayrıca, yüksek görünürlüğe sahip Kilitleme/Etiketleme panoları, herhangi bir çalışma ortamında güvenli çalışma kültürünü teşvik eder.


Gölge panolar satın alın
 
 

Sizin için buradayız

Kilitleme/Etiketleme programınızı nereye götürmek isterseniz isteyin Brady size yol gösterip destek sunabilir. Kapsamlı Kilitleme/Etiketleme çözümümüz, enerji kontrol noktası tanımlama ve alanında en iyi prosedür yazımı dahil olmak üzere detaylı anahtar planlama, özel kilitleme cihazları, pratik yazılım ve müthiş hizmetlerle yenilikçi asma kilitleri içerir.


Kilitleme/Etiketleme Çözümümüzü keşfedin 

Deneyimli ve küresel bir iş ortağı

Brady Corporation, Kilitleme/Etiketleme çözümlerinde dünyanın en büyük tedarikçilerinden birisidir. Go for Zero hedeflerinde ilerleme kaydetmek ve dünyanın herhangi bir yerinde iş yeri güvenliğinde uyum sağlamak için büyük ve çevik şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Makineye enerji vermenin veya hareketli makine parçalarının sebep olduğu bakım kazalarının önlenmesine yardım etmek için Kilitleme/Etiketleme teklifimizde dünya genelinden en iyi uygulamalardan ve özel çözümlerden faydalanarak sahip olduğumuz küresel deneyimi müşterilerimize sunuyoruz.


iş yerinizin ihtiyaçlarını değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.

Kilitleme Etiketleme Ürünlerini Kategoriye Göre Arayın

Müşterilerimizin Brady Kilitleme/Etiketleme Çözümlerinin kullanımından nasıl yararlandığını görün:

loto case study ontex

Güvenli ve verimli bakım

Ontex Buggenhout artık, adım adım tarif edilen ve tesiste çekilen fotoğraflarla gösterilen makineye özel kilitleme prosedürleriyle ideal kilitleme araçlarının kullanımını etkin bir şekilde açıklanabilmektedir.

Onaylanan prosedürlere kolay uyum sayesinde bakım güvenliği, hız ve verimlilik artmıştır. Yönetim ise merkezi bir dijital lokasyondan yapılan değişiklikleri kolayca düzenlemekte, onaylamakta ve bildirmektedir.

Güvenli ve verimli bakım
loto case study chocolate

İş Yerinde Kilitleme/Etiketleme Süreçlerini Görselleştirme

Bu büyük çikolata üreticisinin çalışanları, makine müdahaleleri sırasında kendilerini koruyabilmek amacıyla artık her zaman Kilitleme/Etiketleme çözümlerini kullanabiliyor.

Kilitleme/Etiketleme kilitleri, cihazları, aksesuarları ve etiketleri, fabrikadaki 5 lokasyonda büyük ve yüksek görünürlüğe sahip gölge panolarında yer alıyor.

Is Yerinde Kilitleme Etiketleme Sureclerini Gorsellestirme
loto packaging case study

Paketleme sanayisinde bakım güvenliği için renkle kodlanmış SafeKey kilitler

İlgili çalışanlar artık kendi kişisel SafeKey kilitleriyle yeterli ölçüde tanımlanmış enerji kaynaklarına bir kilitleme cihazı takarak makineleri güvenli bir şekilde bakıma alabilir.

Tüm ekipler belirli bir SafeKey kilit ve anahtar renk kodunu kullanır. Böylece kilitleri kolaylıkla alabilirler ve çalışanlar, hangi ekiplerin makinelerde güvenli bir şekilde servis çalışması yaptığını hızla belirleyebilir.

Paketleme sanayisinde bakım güvenliği için renkle kodlanmış SafeKey kilitler