Skip to Main Content
menu

Otomotiv Tanıtımı

Brady, çok büyük bir üretim hacmini ve çok iyi bir kaliteyi destekleyecek,
global olarak temin edilebilen otomatik tanımlama çözümleri sunmaktadır.

Kılavuzu edinin

İzlenebilir parçalar üretkenliği artırır


Her gün dünya çapında üretilen, nakliyesi yapılan ve yeni otomobiller halinde montajı tamamlanan milyonlarca parçayı izlemek ve tanımlamak çok zorlu bir iştir. Brady, çok büyük bir üretim hacmini ve çok iyi bir kaliteyi destekleyecek, global olarak temin edilebilen otomatik tanımlama çözümleri sunmaktadır. Isıya, fren hidroliğine, yağlara ve agresif çözücülere karşı dayanıklı Brady etiketleri ağır koşullarda okunaklı kalmayı sürdürerek en iyi izlenebilirlik gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlar. Kendini bu işe adamış laboratuvarlarımız etiketleme çözümünüzde kullanılan tüm malzemelerin sizin şartlarınıza göre test edildiğinden emin olur. Ayrıca, ISO/TS16949:2002 onaylı üretimimiz her zaman en doğru kalitede ürünü almanızı garanti eder.

%100 İzlenebilirlik ve Tanımlama Otomasyonu


Tanımlama bilgilerinizi otomatik uygulamak hızlı ve etkin bir işlem olmasının yanı sıra insan hatalarını azaltır (sıfır hata tekniği) ve otomatik muayene sistemlerinizi destekler. Brady’nin otomatik tanımlama çözümleri %100 izlenebilirliği ve tutarlı bir kaliteyi garanti eder.

Ürünleri

ALF-Feeder 

ALF14 etiket Besleme Cihazı

Hızlı, etkili ve kullanımı kolay ALF14 etiket Besleme Cihazı, uygun fiyatlarla otomatik etiket uygulamaları sunar. Etiketler basitçe diğer bileşenler gibi işlenir ve alıp kaldırma makinenizin hassaslığında yerleştirilir. Kompakt ve dayanıklı tasarımı esneklik ve sadelik imkanı tanır, otomatik izlenebilirliği herkesin kullanımına açar.

Bize Ulaşın >>

A8500_80x80

BradyPrinter A8500 Etiket Yazıcı ve Uygulayıcısı

The BradyPrinter A8500 Etiket Yazıcı ve Uygulayıcısı , kapsamlı izlenebilirlik için baskılı devre kartı etiketlemesini güvenilir şekilde otomatik hale getirir. PCB üretim sürecinin tümünde dayanıklılığı koruyan polyamid otomatik uygulamalı etiket serimizdeki küçük etiketleri tutarlı biçimde basıp uygular.

THT Printer

Termal Transfer Yazıcılar

Brady, geniş bir yelpazede küçük veya büyük ebatlı yazıcılar sunar. Yazıcılarımız çeşitli ortamlar için bir çok farklı etiket materyalini 200 dpi'dan 600 dpi'ya kadar farklı çözünürlüklerde işleyebilir. Brady’nin tanımlama çözümleri uzmanları, ihtiyaçlarınıza en uygun termal transfer yazıcıyı kullanma konusunda size yardımcı olacaktır.

Brady Scanner

Veri yakalama

Uygulamanıza bağlı olarak, elde taşınan sabit konumlu veya ağ bağlantılı kablosuz veri yakalama cihazlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Brady’nin uzmanları tam gereksinimlerinizi belirleyebilir ve üretim ortamınız için en iyi veri yakalama çözümünü önerebilir. Brady’nin uzmanları, sizinle birlikte çalışarak uygulamanız için en doğru yapılandırmayı tanımlayabilir.

Otomasyon Yazılımı

Brady’nin otomatik tanımlama çözümlerini kendi ERP sisteminizi kullanarak çalıştırabilirsiniz. Tanımlamayı entegre etmek ve tam otomatik hale getirmek hızlı parça izlenebilirliğini mümkün kılar. Brady, otomatik tanımlama çözümünüzün kullanımı için Codesoft ve Brady Workstation yazılım paketlerini de hizmetinize sunar.

Her ortamda kablo tanımlama


Birçok kablo tanımlama çözümümüz dizel, diğer agresif sıvılar, aşırı sıcaklıklar ve hava etkilerine dayanacak şekilde geliştirilmiş malzemeler içerir. Brady çözümleri, motor bölmesi dahil tüm ortamlar için otomotiv tertibatını tanımlayabilecek özelliktedir.

Ürünlerimiz:

  • Bayrak etiketler
  • Kablo üzerine sarılan etiketler
  • Isıyla Daralan Makaronlar
  • Kablo bağı ile bağlanan etiketler
Cable-and-Wire

Dünya çapında tercih edilen çözüm


‘Düz yüzey’ ‘lay-flat’ PCB (elektronik devre kartı) etiketlerimiz, yüksek düzeylerde otomasyon ve tekrarlanabilirlik gerektiren otomotiv PCB aksamları için geliştirilmiştir. Brady’nin kaliteli etiketleri, dünya çapında tercih edilen PCB tanımlama çözümüdür.

Montajı tamamlanmış parçalar için Brady'nin elinde yakıt, fren hidroliği ve hava etkileri gibi unsurlara karşı yüksek direnç sergileyen çok geniş bir etiket malzeme yelpazesi bulunmaktadır. Brady etiketleri ‘kaputun altındaki’ montajı tamamlanmış parçaları tanımlamak için mükemmel bir tercihtir.’.

PCB-labels

İzlenebilirlik üretkenliği artırır


Parçaların kullanım ömrünün tanımlanması, bir kalite sorununun ortaya çıktığı durumlarda izlenebilirlik olanağı sağlayarak süreç verimliliğini ve kalite kontrolünü artırır. Brady'nin parça tanımlama çözümleri, hava yastıkları için kullanılan özel etiketlerden, direksiyon kolonlarında kullanılan özel etliketlere kadar çeşitlilik gösterir ve Hurdaya Ayrılan Araç Yönergesi ile uyumlu olacak şekilde tasarlanabilir.

Ürünlerimiz

  • Genel etiketleme
  • Ultra dayanıklı etiketleme (mondo-bondo yapışkanlı, nokta 4 dayanımlı)
Traceability

Standartlar, Sertifikalar, Gereklilikler ve Teknik Özellikler


Brady, ISO/TS16949:2002 gibi tüm endüstri standartlarına ulaşan ve hatta ötesine geçen tanımlama çözümleri sunarak her zaman tutarlı bir kalite sağlamaya kararlıdır.

Brady en son ve en gelişmiş endüstri standartlarına bağlı kalarak her zaman ileriyi hedeflemektedir. Belirli bir standarda veya test prosedürüne ihtiyaç duyarsanız lütfen bizimle bağlantı kurun. Kapsamlı laboratuvar testi planımıza, sizin ihtiyaçlarınızı da eklemeye her zaman hazırız.

  • Brady’nin otomotiv tanımlama çözümleri ISO/TS16949:2002 ile uyumludur.
  • Brady, otomotiv endüstrisindeki tüm standartlar ve spesifikasyonlar ile uyumlu tanımlama çözümleri geliştirmek için üreticilerle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Gerektiğinde, çözümlerimiz IMDS veritabanında belgelenmiştir.
  • Brady’nin özel test laboratuvarları üreticilerin 2000/53/EC sayılı Hurdaya Ayrılan Araç (ELV) Yönergesi'ne uyum sağlamalarına yardımcı olur.
  • Brady’nin üretim hatları ISO 9001 ile tamamen uyumludur