Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

IDXpert & LABXpert Destek

Bu yazıcı ve etiket kartuşlarının üretimi durduruldu,
etiket kartuşları yakında kullanımdan kalkacaktır
- Şimdi yeni bir modele geçin!

Yazıcınızı şimdi değiştirin!

Yeni bir BMP41, BMP51 veya BMP61 etiket yazıcısı ile daha iyi etiketlemeye geçin

Yazıcınız üretimi uzun zaman önce durdurulmuş bir yazıcıdır ve parçalarının üretimi ve satışı yakında durdurulacaktır. Şimdi yeni bir modele geçmek için mükemmel bir zaman. Yeni yazıcınızı daha kısa zamanda daha fazla etiketleme yapabilen kullanımı kolay ve hızlı bir yazıcı ile şimdi değiştirin!

Yeni modellerimiz, alıştığınız benzer etiket malzemeleri kullanır - etiket karşılaştırma kılavuzuna bakın. Yeni modellerimiz ayrıca güncellenmiş baskı teknolojisi, daha iyi baskı kalitesi, gelişmiş dayanıklılık ve daha fazla özelliklere sahiptir!

Sınırlı bir süre için eski IDXpert veya LABXpert yazıcınızı %40 tasarrufla yeni bir BMP51 etiket yazıcısı ile değiştirin*.

İndiriminizi talep etmek için bizimle iletişime geçinİndirmeler IDXpert & LABXpert

Brady ürünleriniz için en son güncellemeleri, kılavuzları, eğitimleri, yazıcı sürücülerini, ürün demolarını ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

* Teklif AB, Belarus, Kazakistan, Orta Doğu ve Afrika, Rusya, Türkiye ve Birleşik Krallık'ta geçerlidir. Mevcut IDXpert veya LABXpert seri numarasının onaylanmasından sonra Brady’den BMP51 Etiket Yazıcısı için %40 indirim. Brady distribütörleri, müşterilerine indirimli bir yazıcının teslim alındığına dair satış belgesi sağlamalıdır. Yazıcının iadesine gerek yoktur. Diğer promosyonlarla birleştirilemez. 31.07.2022’ye kadar geçerlidir. Brady, bu teklifi istediği zaman değiştirme veya iptal etme ve herhangi bir talebi reddetme hakkını saklı tutar.

Bu ürünle alakalı hala daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Lütfen daha fazla yardım için teknik veya müşteri destek ekibimize ulaşın.

Bize Ulaşın