Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Dayanıklı malzemeler ile tüm ISO 7010 güvenlik işaretleri

Tüm ISO 7010 işaretlerini keşfedin! Kılavuzu alın

Brady, optimum dayanıklılık sağlayan yüksek performanslı malzemeler ile tüm ISO 7010 güvenlik işaretlerini sunmaktadır. İşaretler, hazır olarak Brady’den sipariş edilebilir veya Brady Workstation ve bir Brady güvenlik yazıcısı kullanılarak yerinde özelleştirilebilir ve yazdırılabilir.

ISO uyumlu güvenlik işaretleri kullanın

Açıkça görünür olan, dikkat çeken ve kolayca anlaşılabilen basit bir güvenlik işareti, pahalıya mal olabilecek iş yeri kazalarını önleyebilir. Uluslararası Standardizasyon Kuruluşu, güvenlik işaretlerinin etkisini artırmak için ISO 7010 standardını oluşturmuştur. Bu nedenle, yeni tesisler faaliyete geçerken veya eskimiş ve solmuş güvenlik işaretleri değiştirilirken bu standarda uyulması önerilir.

Dayanıklı malzemelerde kullanılır

Tüm ISO 7010 Güvenlik İşaretleri, yüksek ısı bulunan iç mekanlar, kimyasal madde ve yüzey yıkama tesisleri ve dış mekan ve açık deniz ortamları gibi zorlu endüstriyel ortamlarda dayanıklılıklarını optimize eden yüksek performanslı malzemeler ile sunulur.

Malzemeler:

ISO 7010 Collection
  • lamine polyester
  • polipropilen
  • alüminyum
  • vinil
  • dayanıklı vinil
  • ışık yansıtan “karanlıkta parlayan” sınıf B ve C

Yerinde yazdırılabilir

With the Brady Workstation uygulama ortamı ve Brady’nin güvenlik yazıcıları ile, ISO 7010 Güvenlik İşaretleri tesisinizde yazdırılabilir. Brady Workstation, özel uyarı mesajlarıyla veya resmi ISO 7010 piktogramlarının kombinasyonlarıyla güvenlik işaretleri tasarlamanızı sağlar. Bir Brady yazıcısı ve birkaç dayanıklı etiket sarf malzemesiyle, tesisinizde her ihtiyacı hemen karşılamak için ISO işareti veya Brady Workstation tasarımı yazdırabilirsiniz.