Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Tek seferde 8 PCR tüpü etiketleyin

B-492 PCR tüp etiketiyle aynı anda 8 adede kadar PCR tüpü etiketlenebilir. Çeşitli kimyasallara dayanacak ve herhangi bir laboratuvarda bir Brady etiket yazıcısı ile kolayca yazdırılabilecek şekilde tasarlanan PCR tüp etiketi hassas, güvenilir ve etkilidir. Tıpkı sizin gibi!

Zaman kazanın

Her PCR tüpünü ayrıca etiketlemek yerine aynı anda 8 PCR tüpünü tanımlayabilirsiniz. B-492 PCR tüp etiketi tek bir etiket şeridinde 8 küçük ve perforeli etiket içerir. Kendiliğinden yapışkanlı şerit, bir raftaki 8 PCR tüp etiketine uygulanabilir ve delikler sayesinde ayrı PCR tüp etiketlerine uygulandıktan sonra kolayca yırtılabilir.

Güvenilir tanımlama

B-492 PCR tüp etiketi polyesterden yapılmıştır ve DMSO, Ksilen ve Etanol gibi yaygın laboratuvar kimyasallarına hem düşük hem de yüksek sıcaklıklarda dayanıklıdır. Yapışkan kısmı, sıvı azotta saklansa dahi etiketin düşmemesi için eğimli PCR tüplerine yapışacak şekilde tasarlanmıştır. Bir Brady etiket yazıcısıyla yazdırıldığında, etiket üzerindeki mürekkep bulaşmaz, solmaz ve işlem süresince okunaklılığını yitirmez. Böylece, numunelerin güvenli bir biçimde takip edilebilmesini sağlar.

Laboratuvarda tasarlama ve yazdırma

Laboratuvarda tasarlama ve yazdırma Brady Workstation uygulamaları ile tasarlanabilir. Brady Workstation Temel Uygulama Paketi ücretsizdir ve halihazırda birkaç gereksinimi karşılar. Daha gelişmiş uygulamalar, etiket yazdırma işlemini laboratuvarın LIMS sistemine bağlama olanağı sunar ve 30 günlük ücretsiz deneme süresi içerir. PCR tüp etiketi tasarlandıktan sonra yazdır düğmesine basıp bir Brady etiket yazıcısına göndermeniz ve etiketi tek seferde 8 PCR tüpüne uygulamanız yeterlidir.