Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

%100 daha hızlı flakon tüp etiketleme

Vaka çalışması

Fransa’nın Grenoble bölgesinde yerleşik olan Promise Proteomics, kararlı izotop etiketli protein üretiminde sahip olduğu eşsiz bilgi birikiminden ve kütle spektrometrisine dayalı miktar ölçümü yöntemlerinde sahip olduğu uzmanlıktan aldığı güçle yeni nesil terapötik ilaç izleme çözümleri sunuyor.

Zorluk: Üretime ayak uydurmak için etiketlemede otomasyon

Promise Proteomics, kanser ve inflamatuvar hastalıklar için biyolojik numunelerin kontrol edilmesi amacıyla geliştirip ürettiği test kitlerindeki şişelerde otomasyonlu bir etiketleme çözümüne ihtiyaç duyuyordu. Artan test kiti üretimi, mevcut manuel etiketleme prosesini verimsiz bir hale getirmişti.

Çözüm: Otomatik flakon tüp etiketi yazdırma ve uygulama

Uzman laboratuvar distribütörü Dutscher ile birlikte Brady, Promise Proteomics flakon tüp etiketleme prosesini otomatikleştirmek amacıyla BradyPrinter i7100 Flakon Tüp Etiket Yazıcısı Aplikatörünü ve B-7425 polipropilen etiketleri önerdi. BradyJet J2000, flakonların sunulduğu test kiti kutuları için etiketlerin yazdırılmasına ek olarak önerildi.

Flakon Tüp Etiketi Yazıcısı Aplikatörü, flakon tüplerini manuel etiket uygulama prosesine göre iki kat daha hızlı etiketleyebiliyor. Etiketler, 10 ila 17 mm çapa ve 38 ila 105 mm uzunluğa sahip tüpler üzerinde birkaç saniye içerisinde yazdırılıp uygulanıyor. Tüpler etiketlendiğinde, tepsiye alınabiliyor veya manuel olarak çıkarılabiliyor. Flakon etiketi yazdırma ve uygulama işlemi bir ayak pedalı, sensör veya programlanabilir kontrol birimi ile çalıştırılabilir

promise proteomics

Promise Proteomics, ideal olarak baskı ve uygulama için uygun Brady B-7425 polipropilen etiket kullanıyor. Bu etiket, kavisli yüzeylere yapışacak ve buzdolabı ve dondurucu ortamlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Flakon etiketleri, etiket tasarımı için kullanıcı dostu Brady Workstation Laboratory Suite uygulanması ile Promise Proteomics tarafından hızlıca tasarlanabiliyor. Bu yazılım, otomatik olarak algılanan Brady etiket boyutları ve malzemeleri için hızlı içerik oluşturmayı destekliyor.

BradyJet J2000 Renkli Etiket Yazıcısı ile her türlü renk güvenilir laboratuvar etiketlerine yüksek çözünürlüklü 4800 dpi fotoğraf kalitesinde yazdırılabiliyor. Bu yazıcı Promise Proteomics şirketinin büyük miktarda önceden basılı etiketleri saklamak yerine talep oluştuğunda test kiti kutu etiketlerini yazdırmasını sağlıyor.

Sonuç: %100 daha hızlı flakon tüp etiketleme

Promise Proteomics, artık flakon tüplerin iki kat hızlı etiketleyebiliyor. Her test kiti için birden fazla flakon etiketlenerek BradyPrinter i7100 Flakon Tüp Etiket Yazıcısı-Aplikatörünün sağladığı etiketleme hızı, üretim veriminin daha fazla olmasını sağlıyor. Ayrıca, flakonlardaki etiket konumu standart ve hassastır ve son üründe daha iyi bir görünüm sağlıyor.