Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Daha hızlı ekipman denetimi için SafeTrak

Dijital planlama, inceleme ve raporlama

30 gün ücretsiz deneme Safetrak Bulun

SafeTrak, zaman alan kağıt bazlı ekipman denetimlerini çok daha hızlı bir hale getirir. SafeTrak uygulamasında planlama, inceleme ve raporlama kolaylaştırılabilir, özelleştirilebilir ve büyük ölçüde otomatikleştirilerek zamandan tasarruf edilebilir.

Ekipman denetimleri için dijital destek

SafeTrak, denetimleri dijital ortamda takip etmenizi sağlar ve zaman alan kopyalar oluşturma, aceleyle yazılmış el yazılarını deşifre etme ve kayıp denetim kağıtlarını arama ihtiyacını ortadan kaldırır. Aynı zamanda web uygulaması, planlanan her denetimin eksiksiz bir genel görünümünü sunan ve kullanıcıların tekrarlanan denetimleri kolayca planlamasını sağlayan gelişmiş bir denetim planlama sistemi içerir.

Kaydetme ve kayıtlardan çıkarma

SafeTrak; kişisel koruma ekipmanları, matkaplar, çekiçler, tornavidalar, iskeleler, merdivenler, etiket yazıcıları ve kilitleme çantaları gibi çok çeşitli ekipmanların takibini yapmak için kullanılabilir. SafeTrak ile her araç; bir seri numarası, barkod veya RFID etiketiyle ile etiketlendiği sürece kayıt altına alınabilir veya kayıtlardan çıkarılabilir.

>> SafeTrak web uygulamasını 30 gün ücretsiz deneyin!

Otomatik raporlama

Çeşitli denetim raporlarını standart hale getirmek ve dijitalleştirmek için SafeTrak üzerinde önceden hazırlanmış denetim şablonları oluşturulabilir. Web uygulaması, belirli aralıklarla veya istek üzerine denetim şablonlarından veri çekerek yüksek seviyeli otomatik raporlar oluşturabilir. Yalnızca birkaç tıklamayla, en yeni ve eksiksiz verileri içeren denetim raporları SafeTrak üzerinden her zaman kullanılabilir.

SafeTrak Mobile

SafeTrak Mobile Uygulamasına sahada herhangi bir akıllı telefondan kolayca erişilebilir. İnternet erişimine gerek yoktur. Önceden tanımlanmış denetim şablonuna ve ekipman konum bilgilerine erişmek için ekipmanın seri numarasını girin veya barkodunu taratın. Denetimden sonra oturumu kapatın. Uygulama internet bağlantısı geldiğinde hemen rapor oluşturmak için verileri otomatik olarak yükleyecektir.