Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Özel yüksek kaliteli tanımlama

Broşürü edinin

Brady, her türlü ortamda her çeşit kablo için kaliteli tanımlama çözümleri sunar. Araştırılıp test edilmiş Brady etiketleri, tanımlama etiketinizin bir sonraki kurulum müdahalenize kadar yerinde kalmasını sağlamak amacıyla dayanıklılık dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Sleeves

Makaronlar

Makaronlar, ısıyla daralarak konumuna yerleşinceye kadar kablo boyunca hareket ettirilebilen esnek bir tanımlama çözümüdür. Bu, kablolar sonlandırıldığında makaron konumunu ayarlamanıza olanak tanır. Makaronun, sonlandırmadan önce kablo üzerinden geçirilmesi gerekir.

>> Fiyat teklifi isteyin


Wrap around label

Sarılabilir Etiketler

Brady Sarılabilir Etiketleri, solmaya ve aşınmaya karşı iyi düzeyde dayanıklılık gösterir. Kabloları ve telleri geçici veya kalıcı olarak tanımlayan sarılabilir etiketler, hem mükemmel bir baskı kalitesi hem de olağanüstü sıcaklıklara, kimyasallara ve yakıtlara karşı üstün dayanıklılık gösterir.

>> Fiyat teklifi isteyin


Self laminating

Kendinden Laminasyonlu Etiketler

Brady Kendinden Laminasyonlu Etiketler, solmaya ve aşınmaya karşı harika düzeyde dayanıklılık gösterir. Optimum yazdırma koruması için etiketin etrafına sarılan şeffaf bir üst lamine tabakası içerirler. Sarılabilir etiketlerde olduğu gibi, harika baskı kalitesi ve aşırı sıcaklıklar, kimyasal maddeler ve yakıtlara karşı üstün dayanıklılık sağlarlar.

>> Fiyat teklifi isteyin

Komple çözümümüzü keşfedin!