Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Otomatik kablo tanımlama
ile zaman kazanın

Broşür edinin BIZE ULAŞIN

Tanımlamada hala eski teknolojiyi kullanıyorsanız, bu işi halletmenin zamanı artık gelmiş demektir. Eski süreçler sizi yavaşlatır, işi tekrarlamak darboğazlar oluşturur ve hatalar işleri tamamen durdurabilir. Tanımlama işlemini otomatikleştirerek işlerin sorunsuz ilerlemesine yardımcı olun. Brady, manuel etiketleme sürecini ortadan kaldıran bir yazdır ve uygula makine ailesine sahiptir, böylece işinizde daha verimli ve daha az yeniden çalışma ile ilerleyebilirsiniz. Bu modern otomatik makinelerle şunları yapabilirsiniz:

  • Üretkenliği artırın - baskı sayılarınızı yüksek tutmak için etiketleme süresini yarıya indirin
  • Hataları azaltın - yeniden çalışma yapmadan sürdürülebilir, tutarlı tanımlama elde edin
  • Değişiklikleri hızlı yapın - sezgisel tam renkli dokunmatik ekran ve kullanıcı dostu arayüz, ayarların değiştirilmesini kolaylaştırır

Her bir kablo için 10 saniye daha hızlı

Sarılabilir Etiketler ve Bayrakları, Brady otomatik kablo tanımlama çözümleriyle 10 saniyeye kadar daha hızlı uygulanabilir.

  • Wraptor A6200 Sarmalı Etiket Yazdıran Aplikatörlü Yazıcı: Hücresel üretim ve sürece dayalı montaj için
  • Wraptor A6500 Kablo Tanımlama Yazıcısı Aplikatörü, sarılabilir etiketli kabloları 5 saniyede tanımlayarak üretim veriminizi önemli ölçüde artırabilir.
  • Yeni BradyPrinter A5500 Bayrak Etiket Yazıcı ve Uygulayıcısı ile kabloları 5 saniyede işaretleyerek üretim verimini önemli ölçüde artırabilirler.
Yazdır ve uygula makinelerimiz hakkında daha fazlasını keşfedin 

Üstün güvenilirlik

  • 30 gün ücretsiz deneme süresiyle gelen Brady Workstation uygulamalarıyla kolay etiket ve makaron desteği. Metin, sembol ekleme, seri üretim, barkodlama ve çok daha fazla özellik.
  • Ek olarak tesiste montaj ve kurulum çözümleri, önleyici bakım, eğitim ve hızlı yanıt gibi avantajları içeren özelleştirilebilen servis anlaşmalarıyla üstün teknik destek sunuyoruz.
  • Brady’nin şirket laboratuvarları, çözümlerimizi standart test yöntemlerine uygun olarak titiz bir şekilde test eder. Şirket laboratuvarımız, talep üzerine test sonuçlarını sunabilir veya gerektiğinde yeni izlenebilirlik etiketi gereksinimlerini test edebilir.

Diğer şirketler bundan nasıl faydalandı?

Örnek vaka incelemelerimize göz atın

Videolar
Komple çözümümüzü keşfedin!

Otomatik kablo tanımlama ile zaman kazanın ve üretim veriminizi artırın.