Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Güvenliğin zarar görmesine izin vermeyin

Okunaklı kalan ve yerinden çıkmayan güvenilir dış mekan işaretleri

Bir demo planlayın

Kış mevsimi güvenlik risklerine sahiptir. Dışarıda çalışırken veya otoparktan ofise yürürken kayma ve düşme olayları ciddi seviyede artar. Soğuk ve karanlık koşullar sağlık ve güvenlik açısından risk teşkil ettiğinde, riskleri azaltmak için yeni güvenlik mesajlarınızı vurgulayın.

Kışı güvenli hale getirin


Kış boyunca “Sıfırı Hedefle” programınızı desteklemek için güvenlik tanımlama çözümlerini keşfedin:

Yansıtıcı işaretler

mükemmel dış mekan güvenilirliğine sahip ISO uyumlu ultra görünür reflektörlü tabelaları kullanarak, karanlıkta bile kışta kayma tehlikelerini ve binanızdaki diğer riskleri anlaşılır bir şekilde tanımlayın ve çalışanları kolayca yönlendirin.

>> Çözüme kavuşun

Outdoor Fuel Pipe Marker

Boru Isaretleri

ıslak, yağmurlu ve soğuk dış mekan boru yüzeylerinin her türlü yönetmelik ve standart ile uyumlu olmasını sağlamak adına güvenilir boru işaretleyicilerini kolayca uygulayın.

>> Daha fazla bilgi edinin

>> Özel çözümünüzü almak için bizimle iletişime geçin

Zemin İşaretleme

PaintStripe kalıpları ile yeni ve düzgün dış mekan zemin işaretlerini hızlıca yeniden oluşturun

>> Çözüme kavuşun

Alan İşaretleme

dış mekan güvenlik konileri ve A şeklindeki ayaklı stantlar ile buz kütlelerini ve ortaya çıkan diğer kış tehlikelerini hemen vurgulayın.

>> Çözüme kavuşunGüvenlik mesajlarının etkisini artırın


Gereksinimlerinize göre herhangi bir çözümü önceden baskılı olarak sipariş verebilmekle birlikte, kışı atlatabilmek için size tam bir esneklik sunuyoruz. Binanızda BBP37 Çok Renkli ve Kesicili İşaret ve Etiket Yazıcısı olduğunda, riskleri azaltmak için güvenlik ve tesis tanımlama işlemlerini hızlıca güncelleyebilirsiniz.

  • her türlü şekle sahip güvenilir, endüstriyel kullanıma uygun dış mekan güvenlik tabelaları, etiketler ve boru işaretleyicileri oluşturun
  • tek başına kullanın veya daha geniş yelpazedeki tabela, boru işaretleyici ve güvenlik etiketleri tasarlamak için Brady Workstation uygulamalarından faydalanın
  • çok az yer kaplayan birkaç boş etiket sayesinde kış boyunca güvenlik tanımlama ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya devam edebilirsiniz

 
BBP™37 Multicolour & Cut Sign & Label Printer