Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Standartlaştırılmış veri merkezi tanımlaması

Vaka çalışması

Büyük bir otomotiv üreticisinin veri merkezinde, merkezin devre dışı kalmasının önlenmesine yardımcı olmak ve yüksek hizmet düzeylerini desteklemek için kaliteli etiketlerle standartlaştırılmış bir tanımlama yaklaşımı benimsenmiştir.

Zorluklar: Sunucu çalışma süresiyle ilgili risklerini azaltın

Önemli hizmetler için ihtiyaç duyulan veri merkezlerine yönelik çalışma süresi beklentileri yüksektir. Yanlış bir kablonun çıkarılması riskini ortadan kaldırmak için standartlaştırılmış, anlaşılır ve güvenilir etiketlerle rafların, sunucuların ve kabloların tanımlanması önemlidir.

Çözümler: Yüzeyde tutunan anlaşılır ve güvenilir etiketler

Brady, B-425, B-427 ve B-461 etiketlerini sundu. Endüstriyel sınıf hammadde ve yapışkanlar kullanılarak üretilen bu etiketler, veri merkezlerinde kullanılan UTP ve diğer tip kabloların kıvrımlı yüzeylerine tutunacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca Brady Workstation etiket tasarım uygulamaları, teknisyenlerin yeni etiketleri dizüstü bilgisayarlarında, akıllı telefonlarında veya tabletlerinde birkaç adımda tasarlamasına ve özelleştirmesine olanak tanır. Brady’nin taşınabilir BMP61 Etiket Yazıcısı ile, tasarlanan etiketleri raflar arasında gezinirken kolayca yazdırabilirsiniz. Alternatif olarak, az yer kaplayan BradyPrinter i7100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı ile daha büyük hacimlerdeki etiketleri toplu olarak da yazdırabilirsiniz.

Brady ayrıca, etiketlerin standartlaştırılmasını ve müşterinin veri merkezi tanımlama yaklaşımını desteklemek için yerinde danışmanlık hizmeti de sunar.

BRADY BMP61 Portable Labelprinter

Sonuçlar: Kablo bağlantısı hatalarını önleyin

Kablolarla bileşenlere tutunan yeni etiketler ve tanımlama çözümleri, kablo bağlantısı hatalarını önlemeye yardımcı olmanın yanı sıra veri merkezi çalışma süresi ve hizmet düzeylerini de destekler. Ayrıca etiketleri tasarlamak, yazdırmak ve uygulamak çok pratiktir ve standartlaştırılması kolaydır.