Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Verimli Kilitleme/Etiketleme için özel gölge panoları

Vaka çalışması

Büyük bir e-ticaret şirketi, depolarında yüksek görünürlüğe sahip gölge panolar kullanarak Kilitleme/Etiketleme verimliliğini optimize ediyor ve iş yerinde güvenliğe gereken önemin verilmesini sağlıyor.

Zorluk: Kilitleme/Etiketleme görünürlüğünü ve verimliliğini artırmak

Büyük bir e-ticaret şirketi, Kilitleme/Etiketleme kullanımını kolaylaştırarak ve depolarında Kilitleme/Etiketleme gerektiren mevcut bakım projelerinde görünürlük sağlayarak bakım güvenliğini artırmak istiyor.

Çözüm: Özelleştirilebilir ana gölge pano

Brady, devam eden kilitleme bakımı için müşterinin istediği görünürlüğü sağlamak amacıyla özel bir ana gölge pano önerdi. Ana gölge pano, pilot uygulama olarak müşterinin merkez depolarından birine kuruldu.

Gölge panolar, çalışanlara ve yüklenicilere hangi aletleri almaları ve bir makinenin bakımı yaptıktan sonra bu aletleri nerede saklamaları gerektiğini net bir biçimde gösterdiğinden Kilitleme/Etiketleme işlemlerindeki verimi önemli ölçüde artırıyor. Deneme süresinin ardından ince ayarları yapılan gölge pano başlangıç olarak müşterimizin diğer depoları için sunuldu. Brady, ana versiyonu gerektiğinde sahaya özgü ihtiyaçları sunacak biçimde özelleştirdi.

1,4 metre yüksekliğindeki her bir gölge panosu 90 cm genişliğindeki bölümlerden oluşuyordu. Panonun köşeleri yuvarlaktı ve 8 mm kalınlığında beyaz pleksiglastan yapılmıştı. Bir veya daha fazla bölümden oluşan bu büyük panolarda belli bir çalışma alanında kullanılan her bir Kilitleme/Etiketleme kilidinin, cihazının ve aksesuarının “gölgesi” bulunuyor. Tüm Kilitleme/Etiketleme aletleri panodaki yerlerine ekleniyor. Gölge panoları, çalışanların ihtiyaç duydukları aletleri almalarını ve makinede bakım yapıldıktan sonra yerlerine koymalarını hem kolay hem de verimli hâle getiriyor. Aynı zamanda iş yerinde oldukça görünür olan bu panolar, güvenliğe gereken önemin verilmesine yönelik bir hatırlatıcı işlevi görüyor.

chocolate factory shadowboards

Shadowboards warehouse

Sonuç: Verimli ve yüksek görünürlüğe sahip Kilitleme/Etiketleme

Bu büyük e-ticaret şirketinin deposunda çalışanlar, makine müdahaleleri sırasında kendilerini koruyabilmek amacıyla artık Kilitleme/Etiketleme çözümlerini kullanabiliyor. Bu çalışanların güvenliklerini sağlayacak aletlerin alınmasını kolaylaştıran ve hızlandıran yüksek görünürlüğe sahip büyük gölge panolarda Kilitleme/Etiketleme kilitleri, cihazları, aksesuarları ve etiketleri bulunuyor.