Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Brady Workstation Mobil uygulamaları

Brady Workstation logo

Brady Workstation her türlü akıllı telefon ile çok çeşitli etiketleri kolayca tasarlayıp bu etiketlere son şeklini vermeye yönelik uygulamalar da içerir. Bulunduğunuz yerde hemen etiket oluşturmak son derece pratiktir.

Uygulamalarımızı yükleyin ve etiket tasarımının ne kadar kolay olabileceğini keşfedin.

Brady Ekspres Etiketleri

BWSExpressLabels

Ekspres Etiket uygulamamızı yükleyerek 1B ve 2B kodlar ve barkodları kolayca tasarlayabilir, seri hale getirebilir, kapsamlı görüntü kitaplığını kullanabilir, buluttan metin, zaman damgası ve hatta veri ekleyebilirsiniz. Ekspres Etiket uygulaması, akıllı telefon için sunulan en kapsamlı etiket tasarlama özelliklerine sahiptir ve kısa sürede özel tanımlama etiketleri oluşturmak için tasarım sihirbazları içerir.

GooglePlayBadge AppStoreBadge

Yazıcı uyumluluğu:

Brady Yazdırma Ortağı

BWSPrintPartner

Brady Yazdırma Ortağı, Brady Workstation ve LabelMark 6 yazılımı için eklenti niteliğinde bir uygulamadır. Bu uygulama, Brady yazıcılarını seçip .BWS, .BWT, .L6T ve .L6F dosyalarını yazdırmayı daha kolay bir hale getirir.
Oluşturduğunuz (veya şirketinizdeki başka bir çalışanın oluşturduğu) şablonu mobil cihazınıza kolayca indirebilir veya bu şablona bulut alanından ulaşabilirsiniz. Geriye sadece gerekli bilgileri girip yazdırmak kalır... İşte bu kadar kolay!

* Yazdırma Ortağı Mobil; WiFi, WiFi Direct veya Bluetooth özellikli Brady BMP51, BMP53 ve BMP61 model yazıcılarla uyumludur.

Yazıcı uyumluluğu:

Brady Metin Etiketleri

BWSTextLabels

Brady Metin Etiketleri uygulaması, metin (veya satır modu) etiketleri oluşturmayı ve yazdırmayı kolaylaştırır. Bu uygulama, çalışırken ve çalışma alanında etiket oluşturması gereken elektrik yüklenicileri, kablo tesisatçıları ve diğer teknisyenler için idealdir.
Sadece bir dokunuşla tek satırlık metin etiketleri oluşturabilir veya bu etiketleri çok satırlı tel işaretleyici etiketlerine dönüştürebilirsiniz. Bluetooth veya WiFi’ye bağlı bir yazıcıyla eşleştirildiğinde Metin Etiketleri uygulaması Brady’nin akıllı hücre teknolojisi aracılığıyla o anda hangi sarf malzemesinin yazıcınızda yüklü olduğunu gösterir.

* Yazdırma Ortağı Mobil; WiFi, WiFi Direct veya Bluetooth özellikli Brady BMP51, BMP53 ve BMP61 model yazıcılarla uyumludur.

Yazıcı uyumluluğu: