Skip to Main Content
menu

Etiketler

Varlık Tipine Göre Etiketler

Yazıcılar

Yazılım

Kilitleme Etiketleme

İşaretler

Daha fazla ürün

Otomatik yazdırma ve uygulama

Kablo tanımlama, Brady'nin yazdırma ve uygulama sistemleriyle büyük ölçüde otomatik hâle getirilerek daha fazla zaman kazanmanızı ve kârlılığı artırmanızı sağlayabilir.

Wraptor A6500

Wraptor A6500 Tel Tanımlama Yazıcısı Aplikatörü

Wraptor A6500, tel ve kablo tanımlamayı daha hızlı ve kolay hâle getiren otomatik baskı ve uygulama makinesidir. Etiket basma ve etiket uygulama işlemlerini kullanımı kolay tek bir ünitede bir araya getirir. Wraptor A6500, tek bir vuruşta bir dizi yoğun emek gerektiren ve verimsiz görevi, zamandan ve malzemeden kazandıran, dolayısıyla şirketinize para tasarrufu sağlayan modern otomatik süreçlere dönüştürür.

>> Ürün ayrıntıları (ingilizce)
>> Demo alın
>> Yatırım geri dönüşünüzü hesaplayın

 


Wraptor A6200 Sarmalı Etiket Yazdıran Aplikatörlü Yazıcı

Üstün esneklik artık hafif ve kompakt boyutla geliyor. Bu ürün Brady’nin ürettiği yeni ve otomatik bir etiketleme cihazıdır ve verimliliğinizi artırmak üzere tasarlanmıştır. Wraptor A6200 Sarmalı Etiket Yazdıran Aplikatörlü Yazıcı ile Tanışın.

>> Yatırım geri dönüşünüzü hesaplayın
>> Demo alın

A5500

BradyPrinter A5500 Bayrak Etiket Yazıcı ve Uygulayıcısı

Deneyimli operatörler bir kabloya bayrak etiketini 15 saniyede basıp bu etiketi manuel olarak uygulayabilir. Yeni BradyPrinter A5500 Bayrak Etiket Yazıcı ve Uygulayıcısı ile kabloları 5 saniyede işaretleyerek üretim verimini önemli ölçüde artırabilirler.

>> Yatırım geri dönüşünüzü (ingilizce)
>> Demo alın
>> Video

Videolar
Komple çözümümüzü keşfedin!